Nailoniniai kepimo maišeliai

Q. Iš ko pagamintas kepimo orkaitėje maišelis?

A. Thinking –cooking kepimo orkaitėje maišelis pagamintas iš nailono.

Q. Kodėl jūsų maišelis geresnis už kitus parduodamus rinkoje?

A. Nailonas yra ideali medžiaga maisto kepimui orkaitėje aukštoje temperatūroje ilgesnį laiką. Pigesni produktai suaižės, galiausiai sutrūkinės esant aukštai temperatūrai orkaitėje, ypač jei reikalingas ilgesnis kepimo laikas, kaip pvz. didesniam paukščiui, ar didesnės mentės pjausniui. Kita vertus, nailonas yra patvaresnis ir ilgaamžiškesnis. Thinking-cooking maišelio nailoninė medžiaga yra neprilimpanti, o maistas joje apskrunda tobulai. 

Q. Kaip reikėtų teisingai naudoti maišelį, kad psiekčiau įmanomai geriausių rezultatų?

A. Kepant kalakutą ar viščiuką mes rekomenduojame užrišti laisvą mazgą arbapradurti mažą skylutę viršuje (prieš tai įsitikinus, jog tai tikrai viršus, kitaip pratekės skystis) dėti į skardą ir kepti įprastai. Norint kad apskrustų stipriau- galite  likus 20 min iki kepimo pabaigos praverti maišelio viršų.

Q. Ką aš galiu gaminti kepimo maišelyje?

A.  Jūs galite kepti bet kokios mėsos pjausnį, mentę, kauliukus, visą žuvį, pvz lašišą ar upėtakį, sąrašas gali būti be pabaigos. Paruošimo ir kepimo procesas toks pat. Nepamirškite, kad galite naudoti padažus, marinatus, preskonius..viską, kas Jums patinka ir galėtų pagerinti patiekalo skonį. 

Nailoniniai kepimo maišeliai

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą