Kepimo garuose maišeliai

Q. Kodėl turėčiau naudoti kepimo garuose maišelius orkaitėms/mikrobangų krosnelėms? Kokie jų privalumai?

 

A. Kepimo garuose maišeliai turi daug privalumų. Maistas ruošiamas garuose, taigi tai vienas sveikiausių gamybos būdų. Daugeliu atvejų, ypatingai jūrų gėrybėms ar kai kurioms daržovėms tai bene geriausias gaminimo būdas. Maistas gaminasi savo sultyse, taip išsaugomi visi skoniai. Maistą galima pagaminti vos per kelias minutes, jei naudojate mikrobangų krosnelę…būkite kūrybingi, tereikia sudėti visus ingridientus į maišelį!

 

Q. Iš ko pagaminti kepimo garuose maišeliai?

 

A. Kepimo garuose maišeliai gaminami iš aukštai temperatūrai atsparios, savaime kvėpuojančios plėvelės. 

 

Q. Ar reikia pradurti skylutę prieš pašaunant į orkaitę ar mikrobangų krosnelę?

 

A. Ne. Maišelis išsipūs kepimo metu, kadangi susidaro garas ir sukyla slėgis viduje. Tai sudaro puikias kepimo sąlygas maistui ir apsaugo, kad maistas nepriliptų prie maišelio. Kai spaudimas pasiekia tam tikrą lygį, garas švelniai išeina pro maišelio užklijavimo atvartą, taip apsaugoma, kad maišelis nepratrūktų.

 

Q. Ar maišelis atsidarys orkaitėje ar mikrobangų krosnelėje?

 

A. Taip, kaip jau minėjome ankstesniame atakyme, kai spaudimas viduje sukyla ir pasiekia tam tikrą lygį, maišelis švelniai pro lipnųjį atvartą išleidžia garo perteklių. Tai apsauginė kontrolinė ventiliacija, kuri numatyta gaminant maišelį. Jei maišelis neatsidarytų, sukilus spaudimui ir garui, maišelis galėtų sprogti-pratrūkti. Maišelis turi ventiliuotis tik tiek, kad neviršytų pavojingo spaudimo viduje, ir tik tiek. 

 

Q. Ką galiu gaminti šiame maišelyje?

 

A. Viską, kas gali būti ruošiama garuose. Jūs galite gaminti jūros produktus, paukštieną, daržoves ir vaisių desertus. Maistas gaminams savo sultyse, praturtinams visais skoniais. Tam kad gamintųsi garuose, drėgmės turi būti pačiame produkte arba reikia įpilti papildomai vandens šlakelį, padažo, marinato.

 

Q. Kokioje temperatūroje reikėtų ruošti maistą šiame maišelyje?

 

A. Kepimo garuose maišelyje saugu ruošti maistą iki 200 laipsnių Celsijaus, tačiau mes rekomenduojame kepti optimaliausioje temperatūroje –apie 180 laipsnių Celsijaus.

 

 Q.  Ar galiu šaldyti šiame maišelyje?

 

A. Taip, maistas gali būti užšaldytas ir ruošiamas (kepamas) tinkamai atšildžius maišelio turinį, atsižvelgiant į tai, kas buvo užšaldyta viduje.

 

 Q. A yra skirtumas, kuria puse maišelis turi būti dedamas į orkaitę/mikrobangų krosnelę?

 

A. Ne, tai neturi jokios įtakos.

 

 Q. Ar aš turėčiau pašalinti orą iš maišelio prieš pašaunant į orkaitę/mikrobangų krosnelę?

 

A. Ne, jums nereikia nieko daryti, tiesiog užklijuokite maišelį lipniojo atvarto vietoje

 

Q. Kaip man atidaryti maišelį, kai maistas jau iškepė?

 

A. Palaukite 1-2  minutes, ir žirklėmis prakirpkite maišelį. Būkite atsargūs, kirpdami maišelį, nes viduje esantis garas bus dar  labai karštas. 

Kepimo garuose maišeliai

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą